OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 28.04.2017 14:08:48 

Renovácia dverí

Renovácia dverí

 

 

   

       Renováciu dverí robíme dvoma spôsobmi, a to buď samolepiacou nemeckou fóliou DC - FIX, alebo tvarovaným plastom, alebo ich kombináciou. Výber záleží od vhodnosti použitého materiálu a konečného požadovaného vyhotovenia. Výsledkom renovácie je možnosťou výberu dekoru a farieb zútulnenie Vášho príbytku a obnova technických vlastností dverí.

 

    Renovácia interiérových dverí našou firmou tvarovaným plastom od slovenského výrobcu  navyše zabezpečí  termoizolačnú a protihlukovú izoláciu, ako aj zosilnenie konštrukcie dverí.

 

   Ďalej uskutočňujeme:

    Renováciu alebo výmenu zadlabávacích zámkov,  pántov, montáž prahov, skrátenie dverí, montáž kukátka na vchodových dverách, tapacírovanie dverí, prerobenie zadlabania, prispôsobenie vašich dverí zárubni, zateplenie, pretesnenie, poradenstvo. Taktiež ponúkame možnosť objednávky kľučiek z katalógu a ich montáž, 

    Vchodové dvere renovujeme v priebehu dňa, aj priamo u zákazníka.

    

   Ako postupujeme:

    Zákazník sa s nami skontaktuje, dohodneme sa na stretnutí u neho, pozrieme si stav dverí a navrhneme možné riešenia, pripravíme cenovú ponuku. V prípade, že sa zákazník rozhodne pre renováciu našou firmou, vyberie si dekor a farebné prevedenie a spíšeme spolu objednávku. Keď máme pripravený objednaný materiál, telefonicky sa dohodneme na čase, kedy prídeme zobrať ich dvere. Podľa počtu dverí ich v priebehu niekoľkých dni dovezieme hotové, osadíme ich do zárubne, namontujeme kľučky. Po odskúšaní funkčnosti zákazníkovi vystavíme faktúru za vykonanú prácu.

 

 

 

                       Základná úkážka tvarovaných korpusov

 

                                                                                      


 

Nový blok - dvojklikom tu zahájite úpravu bloku...